Το 5ο και 6ο Εσπερινά ΕΠΑΛ Θεσσαλονίκης στα πλαίσια του προγράμματος για το Δίκτυο Επαγγελματικής Στήριξης συνδιοργανώνουν επιμορφωτικό σεμινάριο κοινωνικής επιχειρηματικότητας, στις 19/12/2017, για τους μαθητές και απόφοιτους τους.

Παρακαλούνται όσοι μαθητές ενδιαφέρονται να συμμετέχουν στο πρόγραμμα και να το παρακολουθήσουν να απευθυνθούν στη διεύθυνση του σχολείου για πληροφορίες.

Αναρτήθηκε το πρόγραμμα για την εβδομάδα από 4/12/2017.

Μπορείτε να δείτε το πρόγραμμα Συνολικά, ανά Τμήμα ή ανά Εκπαιδευτικό στο σύνδεσμο Μαθητικά --> Πρόγραμμα.

Αναρτήθηκε το πρόγραμμα για την εβδομάδα από 4/12/2017. Οι αλλαγές αφορούν κυρίως το τμήμα Γ' Φυσικοθεραπείας.

Υπενθυμίζουμε οτι όπου δεν αναφέρεται ρητά το όνομα εκπαιδευτικού, τα μαθήματα αυτά δεν θα γίνονται μέχρι να έρθει εκπαιδευτικός! Οι αίθουσες που αναγράφονται είναι για τα εργαστηριακά μαθήματα. Για τα μαθήματα στα οποία δεν αναγράφονται αίθουσες παρακαλώ να συμβουλεύεστε το αιθουσιολόγιο που βρίσκεται αναρτημένο στον πίνακα ανακοινώσεων.

Αναρτήθηκε το πρόγραμμα για την εβδομάδα από 27/11/2017.

Αστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια Ανενεργά

Παρακαλούνται οι μαθητές που δήλωσαν σημετοχή για το πρόγραμμα ERASMUS+ να προσέλθουν στη βιβλιοθήκη την Παρασκευή 24 Νοεμβρίου και ώρα 21:00 για ενημέρωση και προσωπική συνέντευξη, ώστε να ολοκληρωθεί η επιλογή των συμμετεχόντων.