Επώνυμο
Όνομα
Σχολή
Ίδρυμα
ΑΙΒΑΖΙΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε.
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ
ΧΑΡΟΥΛΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.
ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)
ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΒΑΓΕΝΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)
ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΒΟΥΔΟΥΡΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΔΑΤΣΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ)
ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ
ΖΩΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΖΑΡΙΜΠΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.
ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΖΗΝΕΛΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ)
ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΛΦΑ
ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΡΑΝΤΖΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΚΑΡΟΛΙΔΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΚΑΤΗΡΙΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.
ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΚΩΣΤΑ
ΓΚΙΝΟΒΕΦΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ
ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)
ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΜΙΧΑΛΑΙΟΥ
ΕΛΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΝΤΙΝΑΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ
ΦΑΝΗ 
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.
ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΠΑΣΤΙΑΝΙΔΟΥ
ΛΥΔΙΑ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ)
ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΠΛΑΚΩΤΑΡΗ
ΑΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) 
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΤΡΕΝΖΑΝ
ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)
ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΦΑΜΙΛΙΤΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΧΑΒΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΛΟΥΚΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

Β' Ομάδα

Επώνυμο
Όνομα
Σχολή
Ίδρυμα
ΒΑΤΣΙΝΑ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    
ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 
ΒΡΑΣΙΔΑ
ΕΥΤΥΧΙΑ    
ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ  (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ  
ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΑ    
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ  
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ    
ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΓΙΑΚΑΜΟΖΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ    
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ 
ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ    
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΓΚΟΥΝΑ
ΘΕΟΔΩΡΑ    
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ
ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΣΚΤ 
ΘΑΛΑΣΣΟΥΔΗ
ΕΛΕΑΝΑ    
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΜΠ 
ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ    
ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ 
ΚΑΤΗΡΙΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ    
ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΤΣΙΩΝΗ
ΟΥΡΑΝΙΑ    
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΚΥΜΠΡΙΚΤΣΗ
ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ    
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ 
ΚΥΡΚΟΣ
ΠΕΤΡΟΣ    
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ    
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ 
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ    
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΛΕΟΝΤΑΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ    
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ 
ΜΑΙΚΟΥΣΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    
ΘΕΑΤΡΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ 
ΜΟΥΚΑΤΑΤΖΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΜΠΑΛΑΠΑΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ 
ΜΠΑΜΠΑΟΥ
ΜΑΡΙΑ    
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ 
ΜΠΕΛΛΑ
ΕΛΠΙΔΑ    
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΝΟΧΟΥΤΙΔΟΥ
ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ    
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ 
ΝΤΙΜΑ
ΚΟΣΜΙΝ-ΦΛΟΡΙΝ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
ΕΥΘΥΜΙΑ    
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΙΧΑΗΛ    
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΣΚΟΔΡΑ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ    
ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ 
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ 
ΤΟΠΤΣΙΟΥ
ΜΙΡΓΚΕΛ    
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΕΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΣΑΛΙΑ
ΕΝΤΡΙ    
 ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ)
ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 
ΤΣΑΛΙΑ ΚΛΟΝΤΙΑΝ     ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ  
ΧΟΥΤΣΙΣΒΙΛΙ ΜΑΪΑ     ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  
ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ     ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΠΘ  

A' Ομάδα

Επώνυμο
Όνομα
Σχολή
Ίδρυμα
ΛΙΝΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    
ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 
ΜΠΡΑΣΤΙΑΝΟΥ 
ΙΩΑΝΝΑ    
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΦΑΛΑΡΑΣ 
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 

Β' Ομάδα

Επώνυμο Όνομα Σχολή Ίδρυμα
ΒΑΛΙΕΒ ΑΡΤΟΥΡ     ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 
ΒΟΥΛΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ     ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 
ΔΡΑΚΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ     ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 
ΕΡΜΕΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΖΑΤΣΙ ΕΡΑΛΝΤΙ     ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΚΕΡΑΜΙΤΖΗ ΜΑΡΣΕΛ     ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΜΑΝΟΜΕΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ     ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΑΣΤΟΡΕΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ     ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΠΛΙΩΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ     ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΡΕΠΑΝΗ ΑΝΝΑ     ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 
ΣΤΕΦΑΝΗ ΣΟΦΙΓΙΕ     ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ     ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

A' Ομάδα

Επώνυμο Όνομα Σχολή Ίδρυμα
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΘΑΝΟΣ ΒΑΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΝΑΖΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΝΤΑΒΡΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΑΛΑΜΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΣΑΧΝΑΖΑΡ ΚΑΡΜΕΝ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΤΟΥΡΑΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΧΑΡΔΑΛΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

Επικοινωνία

6ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Θεσσαλονίκης
Αλ.Παπαναστασίου 13 (Ευκλείδης),
Τ.Κ. 54639, Θεσσαλονίκη
Υπεύθυνος Επικοινωνίας
Μπαλτζάκη Αικατερίνη
Τηλ: 2310 889910

Σύνδεση

Αναζήτηση

© 2016. 6ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Θεσσαλονίκης. All Rights Reserved. Κατασκευή: Κουτκούδης Βασίλειος ΠΕ20