Ημερίδες

Αστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια Ενεργά

Διάχυση/παρουσιάσεις αποτελεσμάτων επίσκεψης Μαθητών

Στις 18-4-2016 στο αμφιθέατρο του "Ευκλείδη" έγινε η διάχυση των αποτελεσμάτων και των εμπειριών της εκπαιδευτικής επίσκεψης των μαθητών στην Κύπρο, με μορφή ομιλιών και παρουσιάσεων σε διάφορους τομείς της Πράσινης Επιχειρηματικότητας & Οικονομικής Ανάπτυξης.

Αστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια Ενεργά

Διάχυση/παρουσιάσεις αποτελεσμάτων επίσκεψης Καθηγητών

Την Τετάρτη 15-3-2016 στο αμφιθέατρο του "Ευκλείδη" έγινε η διάχυση των αποτελεσμάτων της εκπαιδευτικής επίσκεψης των καθηγητών στην Κύπρο, με μορφή ομιλιών και παρουσιάσεων σε διάφορους τομείς της Πράσινης Επιχειρηματικότητας & Οικονομικής Ανάπτυξης.

Έμφαση δόθηκε στα δυνατά ωφέλη και ευκαιρίες που αναπτύσσονται σχετικά με την επαγγελματική διέξοδο των μαθητών του ΕΠΑΛ.